Aloe Vera softening mousse – dry shampoo – 250 ml

Aloe Vera softening mousse – dry shampoo – 250 ml

L1,400

Shampo e thatë për qen dhe mace

Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

Shampo e thatë për të gjitha racat e maceve dhe qenve me Aloe Vera paër pastrim të shpejtë efikas.

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “Aloe Vera softening mousse – dry shampoo – 250 ml”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?