AMIGO EASYL CORD BLACK LEAD

AMIGO EASYL CORD BLACK LEAD

L2,600

Litarë me mekanizëm për qen

SKU: 75741617 Categories: , , , ,
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

Litarë me mekanizëm të brëndshëm të fortë dhe preciz. Saktësi dhe lehtësi në përdorim falë një butoni të vetëm që ka funksione të ndryshme si: vrapim i lirë, bllokim I perkohëshëm dhe bllokim I përhershëm. Gjatësia e litarit 5 m. Për qen me peshë jo më shumë se 50 kg. Ngjyrë e zezë.

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “AMIGO EASYL CORD BLACK LEAD”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?