ATLAS 20 COVER

L3,600

Mbulesë transportuesi

SKU: 82000799 Categories: , , , , , ,
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

Mbulesë për transportuesit e maceve dhe qenve. Material i papërshkueshëm nga uji dhe rrjetë mushkonjash.
Shumë e dobishme, Atlas Cover mund të përdoret për të mbuluar transportuesin e qenit ose maces gjatë udhëtimit, duke siguruar kështu që miku juaj do të ketë intimitet dhe qetësi më të madhe.

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “ATLAS 20 COVER”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?