Becoboël size S Pink

Becoboël size S Pink

L800

Gomë në formë kocke për qen

SKU: BECOBOWL/1/RO Categories: , , , ,
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

Gomë e fortë dhe rezistente në formë kocke që qeni juaj të argëtohet dhe njëkohësisht të shijojë snacks. Me ngjyra te ndryshme. Madhësi 12 cm.

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “Becoboël size S Pink”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?