BETTA litter scoop cm 29 x 9 x 3 assorted colours

BETTA litter scoop cm 29 x 9 x 3 assorted colours

L250

Lopatë për pastrimin e papastërtive. Mace

SKU: B-LET141 Categories: , , , ,
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

Lopatë me cilësi të lartë made in Italy me hapësira që ndodhen ne fundin e lopates lejojne vetëm pastrimin e mbeturinave dhe rëra e pastër nuk shpërdorohet. Përmasat 29×9 cm

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “BETTA litter scoop cm 29 x 9 x 3 assorted colours”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?