BHN GERMAN SHEPHERD 3KG

BHN GERMAN SHEPHERD 3KG

L3,100

Ushqim për qen të rracës German Shepherd mbi 15 muajsh

SKU: 255330 Categories: , , , ,
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

E përshtatshme për German Shepherd të moshës 15 muajsh e sipër, ROYAL CANIN® German Shepherd Adult është formuluar për të plotësuar të gjitha nevojat ushqyese të qenit tuaj. ROYAL CANIN® German Shepherd Adult mbështet në mënyrë optimale tretjen e qenit tuaj. Kjo falë përmbajtjes së proteinave shumë të tretshme , dhe një përzgjedhje fibrash specifike që limitojnë fermentimin intestinal dhe në të njëjtën kohë ndihmojnë të ruajnë një balancë të mirë të florës intenstinale. ROYAL CANIN® German Shepherd ndihmon barrierat e lëkurës me një kopmleks specifik. Ajo gjithashtu përmban acide yndyrore Omega-3 EPA dhe DHA. Këto ushqyes ndihmojnë për një lëkurë dhe qime të shëndetshme. German Shepherd është I njohur për temperamentin e gjallë dhe nivelin e lartë të pjesmarrjes në aktivitete. Kjo përkthehet në një dietë e cila përmban vlera ushqyese të cilat mbështesin shëndetin e kyçeve dhe gjithashtu ndihmojnë në ruajtjen e nivelit të lartë të aktivitetit të një German Shepherd. Kjo është arsyeja pse ROYAL CANIN® German Shepherd Adult është I pasur me vlera ushqyese specifike qe ndihmojnë në kocka dhe kyçe të forta. Për më tepër, kjo formulë kontribuon edhe në ruajtjen e peshës.

Additional information

Weight 3 kg

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “BHN GERMAN SHEPHERD 3KG”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?