BHN GOLDEN RETRIEV PUPPY 12K

BHN GOLDEN RETRIEV PUPPY 12K

L9,500

Ushqim për qen të rracës Golden Retriever deri në 15 muajsh

SKU: 266460 Categories: , , , ,
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

I përshtatshëm për këlyshë mbi 15 muajsh, ROYAL CANIN® Golden Retriever Puppy është I formuluar posaçërisht për nevojat ushqyese që ka Golden Retriveri juaj. Gjatë kësaj faze shumë të rëndësishme , sistemi imunitar I këlyshit tuaj zhvillohet gradualisht, prandaj, ROYAL CANIN® Golden Retriever Puppy përmban një kompleks antioksidantësh, për të ndihmuar mbrotjet natyrale dhe të ruajë një shëndet optimal gjatë rritjes. Kompleksi specifik I ROYAL CANIN® Golden Retriever Puppy ndihmon gjithashtu në shëndetin e lekurës dhe qimes. I pasuruar me acide yndyrore Omega-3 EPA, DHA, dhe vaj borage, kjo formulë ndikon në rolin e barrierave lëkurore. ROYAL CANIN® Golden Retriever Puppy përmban një kombinim vlerash ushqyese proteinash të nivelit të lartë dhe probiotikë. Këto vlera ndihmojnë në ruajtjen e balancës së florës së brendshme, e cila si pasojë ndihmon gjithashtu në jashtëqitje.

Additional information

Weight 12 kg

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “BHN GOLDEN RETRIEV PUPPY 12K”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?