BHN GOLDEN RETRIEVER PUPPY 3K

BHN GOLDEN RETRIEVER PUPPY 3K

L3,200

Ushqim për qen të rracës Golden Retriever mbi 15 muajsh

SKU: 257570 Categories: , , , ,
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

I përshtatshëm për këlyshë mbi 15 muajsh, ROYAL CANIN® Golden Retriever Puppy është I formuluar posaçërisht për nevojat ushqyese që ka Golden Retriveri juaj. Gjatë kësaj faze kyçe, sistemi imunitar I këlyshit tuaj zhvillohet gradualisht, prandaj, ROYAL CANIN® Golden Retriever Puppy përmban një kompleks antioksidantësh, për të ndihmuar mbrotjet natyrale dhe të ruajë një shëndet optimal gjatë rritjes. Kompleksi specific I ROYAL CANIN® Golden Retriever Puppy ndihmon gjithashtu në shëndetin e lekurës dhe qimes. I pasuruar me acide yndyrore Omega-3 EPA, DHA, dhe vaj borage, kjo formulë ndikon në rolin e barrierave lëkurore. ROYAL CANIN® Golden Retriever Puppy përmban një kombinim vlerash ushqyese proteinash të nivelit të lartë dhe probiotikë. Këto vlera ndihmojnë në ruajtjen e balancës së florës së brendshme, e cila si pasojë ndihmon gjithashtu në jashtëqitje.

Additional information

Weight 3 kg

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “BHN GOLDEN RETRIEVER PUPPY 3K”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?