BHN LABRADOR ADULT 3KG INT 18D

BHN LABRADOR ADULT 3KG INT 18D

L3,100

Ushqim për qen të rracës Labrador Retriever mbi 15 muajsh

SKU: 255500 Categories: , , , ,
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

ROYAL CANIN® Labrador Retriever Adult është I përshtatshëm për qen mbi 15 muajsh, dhe është formuluar në mënyrë të veçantë për të plotësuar të gjitha nevojat ushyese për një qen të rritur. ROYAL CANIN® Labrador Retriever Adult ka një përmbajtje kalorike të përshtatur – duke përfshirë një nivel të lartë proteinik dhe një reduktim të marrjes së yndyrës duke mbajtur kështu një peshë ideale. Struktura e lekurës të një Labrador Retrieveri është rezistente ndaj ujit e cila gjithashtu e mbron nga I ftohti. Prandaj lëkura e shëndetshme është shumë e rëndësishme për një Labrador Retriever. Mbrojmë barrierat lëkurore të Labrador Retrieverit tuaj më anë të vajit te boragit dhe acideve të tjera yndyrore të cilat ndodhen në formulën e këtij ushqimi. Labrador Retrieveri është një qen shumë aktiv. Në mënyrë që të mbajë të forte strukturën kockore qeni juaj ka nevoje per vlera ushqyese. Nëpërmjet përmbajtjes të disa ushqyesve të vecantë duke përfshirë këtu acide yndyrore të Omega-3 EPA& DHA, ROYAL CANIN® Labrador Retriever Adult ndihmon që qeni juaj të ketë kocka dhe kyçe të shëndetshme.

Additional information

Weight 3 kg

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “BHN LABRADOR ADULT 3KG INT 18D”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?