Big plastic handle wire brush

Big plastic handle wire brush

L720

Furcë për qen dhe mace.

Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

Furçë për krehjen dhe pastrimin e qimeve të vdekura. E përshtatshme për qen dhe mace. Ideale për përdorim në kushte shtëpie.

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “Big plastic handle wire brush”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?