CARRIER ATLAS 10 ORGANIZER

CARRIER ATLAS 10 ORGANIZER

L3,500

Transportues për qen dhe mace

SKU: 73007399 Categories: , , , , , ,
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

Transportues i pershtatshem per udhetime të cdo forme transporti me hapësirë për të mbajtur sende që ju nevojiten për mikun tuaj. Dera e plastifikuar e çelik dhe hapesira në anë për ajrim.
Grepa anësore për hapje të lehtë.
Montohet dhe çmontohet lehtësisht për pastrim. Për peshe maksimale deri në 6 kg. Përmasat 33,25 x 47,6 x h 33,6 cm.

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “CARRIER ATLAS 10 ORGANIZER”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?