CCN MINI EXIGENT 1KG SUD 19B

CCN MINI EXIGENT 1KG SUD 19B

L1,400

Ushqim pwr qen nazalinj

SKU: 272170 Categories: , , , ,
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

Royal Canin Mini Exigent, ushqim i plotë me tw gjithw lwndwt ushqyese për qen të rritur tw racave të vogla (nga 1 deri në 10 kg), mbi 10 muajsh. Pwr qen nazeli me ushqimin.
Rezultatet e provuara deri në 99% i preferuar nga qenushwt. * Studimin e brendshëm Royal Canin *
Me përbërës dhe proteina me cilësi të lartë të zgjedhura posaçërisht për qen të vegjël, MINI EXIGENT ka një aromë të parezistueshme për më nazalenjtw nw ushqim. Madhësia, forma dhe dendësia e kokwrrave tw MINI EXIGENT është projektuar posaçërisht për nofullat e qenve tw vegjwl.
Ushqeni qenin tuaj në vakte të rregullta. Stërviteni qenin tuaj për të ngrënë ushqimet e tij të përditshme (dhe jo snacks), që është më mirë për mirëqenien e tij. Nëse keni ndonjë pyetje ose shqetësim në lidhje me shëndetin e qenit tuaj, ju lutemi kontaktoni veterinerin tuaj.

Additional information

Weight 1 kg

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “CCN MINI EXIGENT 1KG SUD 19B”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?