CCN URINARY LOAF 12X85G

CCN URINARY LOAF 12X85G

L1,800

Ushqim i butë për qen pwr mirwmbajtjen e aparatit urinar

SKU: 270400 Categories: , , , , ,
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

Një shqetësim i zakonshëm për qentë është shëndeti i aparatit urinar. Urina e qenit tuaj mund të bëhet shumë e përqendruar nëse nuk pi ujë të mjaftueshëm. Mineralet në urinë më pas mund të formojnë kristale, të cilat mund të çojnë në formimin e gurëve. Lëndë ushqyese me cilësi të lartë për një aparat urinar tw shëndetshëm qw ndihmon në mbrojtjen dhe mirëqenien e qenit tuaj. I përshtatshëm për qen të të gjitha madhësive, formula e ROYAL CANIN® Care Urinary Loaf funksionon duke holluar urinën, duke krijuar mjedis urinar që është më pak i favorshëm për formimin e kristaleve dhe gurëve. Të gjitha ushqimet ROYAL CANIN® përmbajnë yndyrna, proteina, fibra, minerale dhe vitamina të cilësisë mw tw lartw. Formula ekstra e shijshme e patesw ka një përmbajtje të lartë lagështie, e cila ndihmon për hollimin e urinës duke promovuar një mjedis urinar të pafavorshëm për formimin e gurwve.

Additional information

Weight 0.085 kg

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “CCN URINARY LOAF 12X85G”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?