FBN BRITISH SHORTHAIR ADULT 400G

FBN BRITISH SHORTHAIR ADULT 400G

L1,000

Ushqim për mace të rracës British Shorthair

SKU: 234980 Categories: , , , ,
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

ROYAL CANIN® British Shorthair Adult është formuluar posaçërisht për të plotësuar të gjitha nevojat ushqyese që ka macja juaj. Për shkak të tipit të peshës së rëndë trupore, niveli I proteinës në ROYAL CANIN® British Shorthair Adult është adaptuar veçanërisht për të mirëmbajtur masën muskulare të maces tuaj. Ushqimi është I pasuruar me karnitinë-L , një nutrient I përfshirë në metabolizmin e yndyrnave të shëndetshme. Përfshirja e acideve yndyrore Omega 3 (EPA dhe DHA) ndihmojnë kockat dhe kyçet, që do të thotë që macja juaj mund të mbajë nivelin normal të aktivitetit pa asnjë problem. Balanca e mineraleve në ushqim ndihmon në ruajtjen e një funksioni të mirë kardiak. Për të plotësuar çdo preferencë, ROYAL CANIN® British Shorthair Adult gjendet gjithashtu në versionin e shijshëm të patesë. Nëse jeni duke menduar të bëni një mix të kokrrës dhe patesë, ndiqni udhëzimet tona për tu siguruar që macja juaj të marë sasinë e duhur të të dyjave për të përfituar të gjitha vlerat ushqyese.

Additional information

Weight 0.4 kg

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “FBN BRITISH SHORTHAIR ADULT 400G”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?