Flexi Classic Basic Red – Size XS

Flexi Classic Basic Red – Size XS

L2,500

Litarë me mekanizëm për qen

SKU: L-FLE161 Categories: , , , ,
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

Litarë me mekanizëm të brëndshëm të fortë dhe preciz. Saktësi dhe lehtësi në përdorim falë një butoni të vetëm që ka funksione të ndryshme si: vrapim i lirë, bllokim I perkohëshëm dhe bllokim I përhershëm. Masa XS. Ngjyrë e kuqe

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “Flexi Classic Basic Red – Size XS”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?