Gipsy Eco Line carrier 46x31x32 Blue

Gipsy Eco Line carrier 46x31x32 Blue

L2,300

Transportues Gipsy Eco Line për qen dhe mace

SKU: T-TRP130 Categories: , , , , , ,
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

Transportues material plastik dhe derë me tela të fortë dhe rezistente. Pjesa e poshtme me kapakun janë lehtësisht të ndashme për pastrim të shpejtë. Ngjyra blu. Permasa 46x31x32 cm.

Additional information

Weight 1 kg

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “Gipsy Eco Line carrier 46x31x32 Blue”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?