Gipsy Eco Line carrier 58x38x38 Blue

Gipsy Eco Line carrier 58x38x38 Blue

L4,000

Transportues Gipsy Eco Line për qen dhe mace

SKU: T-TRP132 Categories: , , , , , ,
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

Transportues material plastik dhe derë me tela të fortë dhe rezistente. Pjesa e poshtme me kapakun janë lehtësisht të ndashme për pastrim të shpejtë. Ngjyra blu. Permasa 58x38x38 cm.

Additional information

Weight 2 kg

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “Gipsy Eco Line carrier 58x38x38 Blue”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?