HOLIDAY PARK

L23,400

Park loje për qen të vegjël

SKU: 73301099 Categories: , , , ,
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

Holiday Park është i përbërë nga najloni super i fortë me katër anët që mund të hapen plotësisht. Kjo shtëpizë për këlyshë dhe qen të vegjël ka një formë unike tetëkëndore, me pjesë të bëra nga rrjeta, duke ju lejuar të shihni qenushin tuaj brenda. Ka xhepa të dobishëm për ruajtjen e aksesorëve, si snack, për të marrë me vete në natyrë apo shfaqje qensh.
Holiday Park është perfekt për të marrë udhëtime, pasi është plotësisht i palosshëm dhe, për rrjedhojë, shumë kompakt.

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “HOLIDAY PARK”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?