“I Love” Magnet 9x6cm – Bull Terrier

“I Love” Magnet 9x6cm – Bull Terrier

L400

Magnet me foto qensh të racave të ndryshme

SKU: V-CAR201 Categories: , , , ,
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

Magnet i këndshëm dhe origjinal me shkrim; I LOVE MY dhe raca e qenit tuaj të preferuar.
Madhësia: 9×6 cm
Materiali: Gome dhe magnet

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review ““I Love” Magnet 9x6cm – Bull Terrier”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?