Kong Cat Scratcher wit Toy

Kong Cat Scratcher wit Toy

L1,550

Lodër dhe gervishtëse thonsh për mace

SKU: K-CS42E Categories: , , , ,
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

Lodër ne formë miushi me vend të posacëm që macja juaj të kruajë thonjtë ndërkohë që lodron. Gjatësi 26 cm

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “Kong Cat Scratcher wit Toy”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?