LUX C12/22 COLLAR WHITE-TURQ

LUX C12/22 COLLAR WHITE-TURQ

L1,300

Qafore për qen

SKU: 76030018 Categories: , , , ,
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

Qafore me zbukurime vezulluese për qen material lëkure i fortë dhe rezistent. Përmasat : Gjerësi 12 mm / Gjatësi 22 cm. Ngjyrë bardh dhe kaltër.

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “LUX C12/22 COLLAR WHITE-TURQ”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?