Luxury seën leather leash – Black 18mmx100cm

Luxury seën leather leash – Black 18mmx100cm

L2,600

Litar lëkure me qepje për qen

SKU: L-PGU131 Categories: , , , ,
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

Litar për qen material lëkure me qepje elegante, i fortë dhe rezistent. Përmasa 18 mm x 100 cm. Ngjyrë e zezë.

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “Luxury seën leather leash – Black 18mmx100cm”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?