Nail clipper ëith rubber soft grip – Large

Nail clipper ëith rubber soft grip – Large

L1,100

Prerëse thonjsh për qen dhe mace

Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

Prerëse thonjsh për qen dhe mace me dorezë gome të butë. Masa L

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “Nail clipper ëith rubber soft grip – Large”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?