NIGHT OVER LEAD

NIGHT OVER LEAD

L2,700

Rrip me drita led për litar

SKU: 75190599 Categories: , , , ,
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

Rrip silikoni i përshtatshëm për litarë i pajisur me dritë LED me 3 mënyra ndriçimi: ndezje të vazhdueshme, të ngadaltë dhe të shpejtë.
Siguron shikueshmëri të madhe të kafshës gjatë orëve të mbrëmjes ose natës.Dukshmëri deri në 500 metra.
Karikim përmes kabllit USB, i përfshirë në blerje.

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “NIGHT OVER LEAD”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?