Nylon Deluxe Harness Blue Navy M – 25mmx53-60cm

Nylon Deluxe Harness Blue Navy M – 25mmx53-60cm

L3,400

Trupore për qen

SKU: L-NPE333 Categories: , , , ,
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

Trupore për qen me mbushje të butë tek pjesa e gjoksit, material najloni i fortë dhe rezistent. Me kapëse mbërthyese të sigurtë dhe rregullues për tolerancë rregullimin e diametrit sipas nevojës nga 53-60 cm. Ngjyrë blu.

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “Nylon Deluxe Harness Blue Navy M – 25mmx53-60cm”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?