PA 6532 BALL/ROPE SMALL

PA 6532 BALL/ROPE SMALL

L1,100

Lodër për qen

SKU: 86532799 Categories: , , , ,
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

Lodër për qen material shumë i fortë për mirëmbajtjen dhe krurjen e dhëmbëve.

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “PA 6532 BALL/ROPE SMALL”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?