RELAX 45/2 CUS. BONJOUR

RELAX 45/2 CUS. BONJOUR

L1,800

Dyshek për qen dhe mace

SKU: 81029030C Categories: , , , , , ,
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara

Description

Dyshek me printime shumëngjyrëshe në formë ovale që përshtatet lehtësisht në shtëpitë për qen dhe mace.
Mbushje të butë brenda
Dizajn i modës, ngjyra të ndritshme.
Lahet në temperatura të ulëta (30 °)
Thahet shpejt . Përmasa 43 cm x 30 cm

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “RELAX 45/2 CUS. BONJOUR”

You've just added this product to the cart:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?